Ještě nemáte svoji Srdcovku?
Je to lehké, stačí si jen vybrat.
0
Kašpárek je smutný
Váš košík je prázdný

CO DO PORODNICE?! PODLE RADKY Z MOMMY BLOG

Porod je na spadnutí a tašky do porodnice pro mě a pro Kubíčka netrpělivě stepují u dveří a připomínají mi, že už za chvíli budeme čtyři <3

CO DO PORODNICE?! PODLE RADKY Z MOMMY BLOG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZDROJ: https://www.mommy-blog.cz/l/co-do-porodnice/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mommy_blog_cz/

BLOG: https://www.mommy-blog.cz

Sice už mám jeden porod a ten kolotoč kolem za sebou, ale stejně jsem dumala, co vše si s sebou do porodnice mám vzít! Jooo, na netu je mraky seznamů co pro maminku, co pro mimi.. Ale stejně jsem dala spíš na svoje vlastní pocity a zkušenosti :-) A kdyby mi něco náhodou chybělo - no a co! Však se to dá donést, dokoupit apod. Takže hlavně žádné stresy před tím velkým dnem D!

Ale abych se vrátila k tomu, co jsem vlastně chtěla napsat :-) Ráda bych se s Vámi - hlavně s nastávajícími maminkami, které také řeší co s sebou - podělila o svoje "musthave" do porodnice (jo - budou to spíše beauty tipy a ne jaké a kolikery ponožky si beru): 

- Kubíčkovi mám vše sbalené v super tašce Skip Hop, kterou pak využijeme jako přebalovací. Vešlo se mi tam úplně vše! Od plínek, přes oblečení, až po podzimní fusak a kosmetiku.

Manufaktura - Baby & Sensitive - péče určená pro ty nejmenší s výtažky z ovesných vloček a s bambuckým máslem (krém, mycí emulze a šampon)

Biooo - hřeben s ultra jemnými štětinkami pro miminka

Naturmama.cz - bambusový kartáček na zuby EcoHeart, 100% přírodní deodorant s vůní Levandulového pole Biorythme

Prozdravevlasy.cz - cestovní balení Alterna Bamboo Volume (šampon a kondicionér) - super, že nemusím tahat velké balení!

Weleda - regenerační tělové mléko Granátové jablko

- Saloos - sprchový olej Granátové jablko, hyaluronové sérum, bio rostlinný elixír (tady je super, že nezaberou moc místa a udělají hodně práce :-))

Renovality - opunciový olej - bez toho nedám ani ránu :-)

Muumi Baby - jednorázové vložky do podprsenky zn. HELMI BABY

Canpol - poporodní jednorázové kalhotky a vložky

Medela - mast Purelan na bradavky (super na jejich regeneraci a hojení - už jsem měla u prvního miminka) a jednorázové vložky do podprsenky

Zdá se toho moc, ale fakt není :-) Kosmetika je skladná, balení jsou tak akorát a nejvíc místa teda zaberou spíše ty hygienické potřeby (vložky a pak plínky).

Třeba jsem tímto "krátkým" článkem někomu pomohla nebo někoho inspirovala, pokud tápal co s sebou :-)

Každopádně, ono zas tak moc nezáleží CO máte s sebou, ale spíš KOHO máte vedle sebe <3 A tím myslím jak to narozené miminko, tak manžela, partnera, rodinu, kteří Vás podrží a jsou v tom s vámi! :-*

Diskuze

Přidat komentář k článku CO DO PORODNICE?! PODLE RADKY Z MOMMY BLOG

Napište nám