Ještě nemáte svoji Srdcovku?
Je to lehké, stačí si jen vybrat.
0
Kašpárek je smutný
Váš košík je prázdný

Přišel čas sportovních kočárků! Jak si vybrat?

Krásné počasí a teplo volá po dobrodružství a objevování. Tak popadněte své dítko a hurá na výlety. A je jedno, jestli už váš drobeček už šikovně capká po svých, teprve se učí chodit anebo je na světě pár měsíců. Pro každého tu jsou sportovní kočárky! Většina se hodí i pro novorozence, Překonají každou překážku, snadno se skládají a jsou jako dělané pro radovánky od jara do podzimu.

Přišel čas sportovních kočárků! Jak si vybrat?

Trojkolku nebo čtyřkolku?

Když se pustíte do výběru sportovního kočárku, zjistíte, že existují dvě základní možnosti – sportovní čtyřkolky a sportovní trojkolky. Přestože lze většinu trojkolek obecně doporučit spíše pro jízdu ve městě a do lehkého terénu, neplatí to nutně vždy. Vybrané trojkolky jsou jako dělané i do náročného terénu a můžete se na ně spolehnout za všech okolností.

TipZda tedy zvolíte tři nebo čtyři kola je čistě věc vkusu. Pokud hledáte kompromis, vsaďte na Valco Baby Snap – nabízí to nejlepší z obou modelů. Konstrukce trojkolky nabízí snadnou manipulaci a dvě přední kola zase extra stabilitu!
 

Ovládněte město se čtyřkolkou!

Hbitý, snadno ovladatelný, lehký a stabilní – takový by měl být městský sportovní kočárek. Proto většina městských rodičů sahá po praktických čtyřkolkách. Pokud se s kočárkem budete pohybovat v lehčím terénu a největší překážkou pro vás budou obrubníky anebo retardéry, zvažte pořízení sportovní čtyřkolky i vy. Speciálně do města je navržen například kočárek Babyjogger, který se velice snadno skládá a je také oblíbený díky své nízké hmotnosti. S tímto kočárkem můžete se svý dítětem podnikat spoustu akčních výletů. 


Vybrali jste si? Anebo potřebujete radu? Neváhejte se na nás obrátit.

Diskuze

Přidat komentář k článku Přišel čas sportovních kočárků! Jak si vybrat?

Napište nám