Ještě nemáte svoji Srdcovku?
Je to lehké, stačí si jen vybrat.
0
Kašpárek je smutný
Váš košík je prázdný

Rozhovor č.2 s youtuberkou Pavlinna17

Youtuberka, cestovatelka, trenérka aerobicu a maminka krásné Bellinky. YouTube: Pavlinna17 Snapchat: Pavlinna17 Instagram: instagram.com/pavlinna17

Rozhovor č.2 s youtuberkou Pavlinna17

Rozhovor s Pavlínou byl v době, když Bellinka měla 3,5-4 měsíce :)

Jak se máte všichni :)? Vše je najednou jiné, ale hezčí, souhlasíš?

Máme se jak jinak,​ než skvěle. Opravdu si to moc s Bellinkou užíváme. Všechny maminky vždy říkají, ať si ji už​í​​vám​​,​ dokud je malá​, což se snažím plnit na sto procent. Trochu zanedbávám natáčení videíí, ale moji fanoušci to chápou a já jsem jim ​za to ​moc vděčná. Někdy je to těžké, ale mám výbornou kamarádku, která má také miminko​,​ a ta ​mi moc pomoh​á a podporuje​ mě​:).

Jméno si nám v minulém rozhovoru neprozradila. Teď už víme, že máte krásnou holčičku Isabellku. Jak ji doma říkáte - Bello, Bellinko,..?

Nejčastěji ji říkáme princezno, ale aby si zvykala na jméno,​ tak j​í​ říkáme Bellinko, Belly. Jednou mi napsala jedna slečna jménem Isabella​​​, že jí říkají Isinko, to se mi také moc líbí. Babička s dědou z mé strany jí říkají Bello a z manželovi strany Isabellko.


Je Bellinka noční sova a spánek ti moc nedopřeje? Nebo nechává tě vyspat do růžova?

Bellinka naštěstí neměla po porodu ​otočený den a noc, tak ​od začátku spinkal​a​ pěkně. Budíme se ještě na kojení 1-2x​ za noc​. Ze začátku jsme vstával​y​ na východ slunce, ale teď jí vždy ještě zkusím dát do postýlky a spinkáme déle.

Co Vás s manželem nejvíce dojímá, když s Bellinkou trávíte čas?

Nejhezčí je Bellinčin úsměv a její rozzářená očka​.​ Teď se zač​a​la smát nahlas, ​já říkám "řehnit​",​ a je to ​úžasné. Už se dokonce přetočila. Když se jí to povedlo​ poprvé​, tak jsem vyskočila a tleskala a ​ji ​hned pusinkovala:) Je moc šikovná, jen teď už ​vůbec nevydrží ​na zádíčkách a hned se přetočí.

Bude manžel jako většina tatínků - Bellinka bude tatínkova holčička? :)

​No to samozřejmě :) Kdykoliv příjde tatínek domů, tak jde princezna spinkat.

Pořídila sis u nás kočárek Joolz – teď už můžeš vyhodnotit spokojenost s kočárkem? Předčil Tvá očekávání?

Jsem s ním velice spokojená​, ze začátku ​si Bellinka ježdění až tolik neužíval​a​ a často ​jsme ​se po chvilce ​musely vrátit domů. Máme u nás krásný park, ale já rad​ěji chodila ​jinam​, abychom to měly blíže domů. Teď si na kočárek zvykla. Je to hlavně tím, že má postranní sítku a Bellinka může koukat ven. Takže většinou​ sleduje okolí a​ nespinká​. Je ​to skvělá vychytávka a všem​,​ co s n​á​mi ​šli kdy ​na procházku​,​ se to moc líbilo.


Výbavička pro miminko – koupila sis něco zbytečně? Hodně maminek nakupují a nakupují, ale mnoho věcí nevyužijí. Máš to stejně? Udělala bys něco jinak?

Já jsem využila vše naplno. Jen monitor dechu za plen​ku ​byl zbytečný, protože nakonec používáme senzory pod matraci. ​Koupila jsem ho na doporučení kamarádky, ale ty senzory pod matraci mi přijdou lepší​.


Kdybys měla říct 3 hračky pro nejmenší miminka 0m – 4m, které Bellinka miluje, které to budou?

​​Opičák Matěj, ​Špendlík Pepík a Králička Palička :). Asi většinu hraček pojmenovávám :), Matěj je plyšový opičák s různými chrastítky a praskacíma ušima, to je Bellinky​ jasný​ favorit, chodí s nám​i na procházky a ze začátku jsem si říkala, že ​se na něj směje víc, než na mě! Pepík je klasický plastový spínací špendlík, který se vyrábí v nezměněné podobě co pamatuji, i já jsem ho jako malá měla a Palička je plyšový králíček s natahovacím hracím strojkem.

Co další videa? Máš naplánován harmonogram, co natočíš? Nebo necháváš to volně, když bude chuť a čas?

Nechávám to volně. Popravdě nemám vůbec čas, jak natáčet, tak stříhat. Užívám si Bellinky a nechci se tím stresovat.

Nemůžeme se zeptat na téma aerobic a Tvoje holky ze skupiny? Už Bellinku viděly?

Byly u nás 3 sudičky a jedna maminka s holčickou. Všechny jsou moc hodné a moc děkuji, že za náma přijely a přivezly krásné dárky! Zbytek Bellinku ještě neviděl.

Diskuze

Přidat komentář k článku Rozhovor č.2 s youtuberkou Pavlinna17

Napište nám