Ještě nemáte svoji Srdcovku?
Je to lehké, stačí si jen vybrat.
0
Kašpárek je smutný
Váš košík je prázdný

Rozhovor s youtuberkou Pavlinna17

Youtuberka, cestovatelka, trenérka aerobicu a nastávající maminka. YouTube: Pavlinna17 Snapchat: Pavlinna17 Instagram: instagram.com/pavlinna17

Rozhovor s youtuberkou Pavlinna17

Příjemné setkání s Pavlinna17 jsme si nemohli nechat pro sebe :)

Kašpárek pro Vás připravil rozhovor, kde Pavlína Vám prozradí, jak se s manželem těší na očekávanou holčičku.

Z tvých videí víme, že čekáte holčičku? Jak se těšíte?
Těšíme se moc, samozřejmě máme taky trochu obavy, jak to budeme všechno zvládat, ale opravdu se těšíme!
A jak to máš s výbavičkou, pořizuješ vše v růžové, nebo se naopak růžové vyhýbáš?
Výbavičku už mám skoro všechnu pořízenou a ano, růžová převládá, ale ono s barvami je to těžké, snažím se pořizovat různé barvy, ale většinou je na výběr růžová, modrá, nebo bílá...


Máte připravený pokojíček? Co Vám ještě chybí?
Pokojíček už máme skoro celý hotový a moc se mi líbí. Chybí nám jen závěsy a pár doplňků.
Jaký máš názor na chůvičky a monitory dechu? Obejdeš se nebo naopak oceňuješ tyto pomůcky?
Vlastní zkušenost samozřejmě zatím nemám, ale mnoho maminek v různých diskuzích a na sociálních sítích píše, že jsou s nimi mnohem klidnější. Já jsem si ji taky pořídila, protože, jak se znám, bez ní bych malou určitě pořád kontrolovala, ale asi ji budu kontrolovat i tak...
Sleduješ trendy pro miminka na sociálních sítí?
Samozřejmě občas na něco natrefím, ale asi se nedá říct, že bych trendy záměrně sledovala. Snažím se spíše kupovat, co se líbí mně, ale třeba žirafu Sophii jsem pořídila :)
Jaký kočárek si budeš pořizovat? Kdo rozhodl o výběru kočárku?
Kočárek máme pořízený Joolz 2. Břímě výběru kočárku za nás naštěstí vyřešila mamka, která rovnou přišla s tímto kočárkem, který zvítězil v nějakém testu. Bez ní bychom kočárek asi nikdy nevybrali, protože ten výběr je neuvěřitelný a my se s manželem vždycky o všem hrozně dohadujeme, úplně stačilo, že jsme museli vybrat barvu..
Mluví ti manžel do výbavičky, nebo nechává ti volnou ruku?
Popravdě jsme se ze začátku snažili vybírat společně, ale po chvíli jsme se propracovali do režimu práva veta, takže já vždy něco vyberu a manžel mi to schvaluje (už jsem vypozorovala, že čím déle nakupujeme, tím je více benevolentnější. Snažím se mu trefovat do vkusu, a tak nenavrhuji věci, u kterých vím, že neprojdou.
Co ty a mateřská dovolená? Plánuješ být s miminkem, nebo budeš aktivní pracující máma?
A ano, dovolená... to zatím opravdu nedokážu posoudit, samozřejmě si chci co nejvíce užívat miminko a tomu vše podřídím, ale když zjistím, že je čas i na jiné věci, ničemu se nebráním, už teď mi holky z aerobiku chybí, a to jsem je neviděla teprve pár týdnů...
Kdo vybíral jméno pro holčičku? Shodli jste se s manželem?
Jmen jsme měli vybraných několik. Dlouho jsme měli vybrané jedno jméno, ale najednou se nám ve stejném okamžiku přestalo líbit, tak jsme se nakonec shodli na jiném jménu. Zrovna toto tedy navrhoval manžel.
Co sis koupila jako první věc pro miminko?
Úplně první věc, kterou jsme koupili byla čepička pro miminko. Popravdě jsme ji koupili ještě před tím, než jsem byla těhotná, ale moc se nám líbila.

Bez které věci se neobejdeš ve výbavičce?
Kdykoliv přijdu do obchodu, tak mám pocit, že se neobejdu bez ničeho, ale jinak je tahle otázka zatím asi trochu předčasná :)
Co fanoušci? Sdílejí s tebou těhotenství a dostáváš rady od zkušených matek?
Mám ze svých fanoušků ohromnou radost, jak to se mnou všechno sdílí a radují se se mnou. Říkám si, že je tím svým těhotenstvím už trochu zahlcuji, ale snad mi to ještě odpustí... Jen co budu mít trochu více energie a času, tak se zase musím pustit do nějakých DIY, které patří k mým evergreenům.
Dáváš na rady zkušených matek na sociálních sítí, tvé maminky, babičky,…? Nebo se zásadně rozhoduješ sama, co koupíš malé?
Rad ze sociálních sítí se snažím vyhýbat. Ze začátku jsem je různě četla, ale poměrně brzy jsem přišla na to, že tisíc lidí, tisíc názorů a mnohdy i zcela opačných... Maminku a babičky samozřejmě pečlivě poslouchám, ale stejně se snažím udělat si vlastní názor, protože vývoj věcí pro miminka je obrovský a babiččiny zkušenosti s porodem na poli doufám nebudu potřebovat..
Prozradíš, kdy budete už tři? Duben, květen, červen? 
Termín mám už za chvilku, ale přesné datum bych si ráda nechala pro sebe (jinak se mne budou každý den po termínu všichni ptát, zda už...), nicméně v květnu už bychom měli být ve třech.

Jak si Pavlinna17 nakupuje výbavičku pro miminko v Kašpárku, najdete ve videu zde 

Sledujte Kašpárka a Pavlinnu17 na Instagramu.

 

 

 

Diskuze

Přidat komentář k článku Rozhovor s youtuberkou Pavlinna17

Napište nám