Ještě nemáte svoji Srdcovku?
Je to lehké, stačí si jen vybrat.
0
Kašpárek je smutný
Váš košík je prázdný

Doplňky k autosedačkám

Každý rodič určitě ví, že nejenom kočárky, ale také autosedačky se dají opatřit vhodnými doplňky. Naše nabídka sortimentu se snažila vyhovět maminkám a tatínkům jako jste vy, proto věříme, že si u nás určitě vyberete to nejlepší pro vaše děťátko!

Rádi byste svému dítěti dopřáli lepší potahy do jeho sedačky? S námi můžete, k výběru máme hned několik druhů, které se dají navíc snadno prát. Pro vylepšení celkové jízdy nezapomeňte vašemu potomkovi pořídit nákrčníky a opěrky hlavy nebo i vložky a podložky, které jsou určené pro malé i větší cestovatele.

V nabídce si můžete vybírat také nejrůznější druhy adaptérů pro připojení autosedačky nebo třeba i chrániče sedaček či základny do auta. Vše slouží k zajištění maximální bezpečnosti vašeho miminka, což je vždy to nejdůležitější! Pokud navíc chcete mít své dítě neustále pod kontrolou i během jízdy, neměli byste zapomenout na vhodná zpětná zrcátka. K výběru máme nejrůznější druhy včetně krásného barevného motivu, který se bude líbit i vašemu dítěti.

Avšak tím výběr z našich doplňků nekončí. V sortimentu nabízíme také sluneční clony, stříšky nebo třeba fusaky, deky a nánožníky, které zajistí vašemu potomkovi pohodlnou jízdu i za přímého slunce nebo při chladnějším dni.

Napište nám