Ještě nemáte svoji Srdcovku?
Je to lehké, stačí si jen vybrat.
0
Kašpárek je smutný
Váš košík je prázdný

Doplňky ke kočárkům

Čekáte miminko a poctivě si připravujete všechno vybavení, které je pro nového člena rodiny nezbytné a mohlo by se případně hodit? Mezi prvními věcmi, které jste nakoupili, byl určitě kočárek. A pokud chodíte ven, tak určitě občas vídáte jiné maminky či tatínky, jak mají svůj kočárek vylepšen o nějaké vychytané doplňky. Máte o ně také zájem a chcete se informovat, co je aktuálně dostupné na českém trhu?

V naší nabídce si můžete vybrat ze širokého sortimentu nejrůznější adaptérů, držadel, rukávníků nebo třeba i tašek. Nechybí ani moskytiéry, které zaručeně ochrání vaše dítě před nechtěným hmyzem. Avšak za povinnou výbavou, kterou byste si měli určitě pořídit, je považována pláštěnka, jež zabrání zbytečnému promoknutí při neočekávaném dešti. Poslední dobou se také velmi rozšířily mezi rodiči slunečníky a clony proti mnohdy nepříjemnému slunečnímu záření, které může být při větším množství pro vašeho potomka i zdraví nebezpečné.

Jak vidíte, doplňků ke kočárkům je skutečně mnoho. Projděte si naši nabídku a vyberte si to, co bude pro vás a vaše dítě nejlepší!

Napište nám