Vítejte! Abyste se u nás cítili jako doma, našli vše rychle a na svém místě, používáme cookies. OK
Ještě nemáte svoji Srdcovku?
Je to lehké, stačí si jen vybrat.
0
Kašpárek je smutný
Váš košík je prázdný

Golfové dětské kočárky

Novinka
Doprava zdarma
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Golfové kočárky, golfky nebo i golfové hole. Tři různá označení, která znamenají jednu stejnou věc – druh kočárku. Pokud už váš potomek vyrostl z hluboké varianty a nyní hledáte další typ, který bude stíhat krok s jeho růstem, tak vyzkoušejte právě golfky. Jedná se o jeden z nejrozšířenějších druhů kočárků mezi současnými rodiči dětí starších čtyř měsíců. A důvodů pro jejich oblíbenost je hned několik!

Za obrovskou výhodu se u golfek považuje jejich skladnost, díky čemuž kočárek třeba velmi snadno složíte do auta a nezabere tolik mnohdy potřebného místa. Dalším kladem je celkově snadná manipulace – tento typ je totiž lehký a navíc dobře využitelný nejenom v městském prostředí, ale také v různém dalším terénu. Golfové kočárky jsou totiž vybaveny předními otočnými kolečky s aretací a bývají obohacené i o tlumiče, které zlepšují možnosti pohybu na všech površích.

Golfové kočárky ocení především rodiče, kteří se svým potomkem hodně cestují a jsou neustále v pohybu. Jste jedním z nich? Tak se podívejte do e-shopu a vyberte si takový, který vám nejvíce sedne.

Napište nám
Kašpárek logo

Získejte 300 Kč slevu

na váš první nákup v eshopu

Přihlaste se k našim akcím a novinkám a dostanete 300 Kč slevu na váš první nákup nad 2000 Kč