Vítejte! Abyste se u nás cítili jako doma, našli vše rychle a na svém místě, používáme cookies. OK
Ještě nemáte svoji Srdcovku?
Je to lehké, stačí si jen vybrat.
0
Kašpárek je smutný
Váš košík je prázdný

Golfové dětské kočárky

Zobrazeno 63 produktů
Nafukovací kola:
Hmotnost:
Nastavitelná výška rukojeti:
Polohování zádové opěrky:
Polohování opěrky nohou:
Novinka
Doprava zdarma
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Golfové kočárky, golfky nebo i golfové hole. Tři různá označení, která znamenají jednu stejnou věc – druh kočárku. Pokud už váš potomek vyrostl z hluboké varianty a nyní hledáte další typ, který bude stíhat krok s jeho růstem, tak vyzkoušejte právě golfky. Jedná se o jeden z nejrozšířenějších druhů kočárků mezi současnými rodiči dětí starších čtyř měsíců. A důvodů pro jejich oblíbenost je hned několik!

Za obrovskou výhodu se u golfek považuje jejich skladnost, díky čemuž kočárek třeba velmi snadno složíte do auta a nezabere tolik mnohdy potřebného místa. Dalším kladem je celkově snadná manipulace – tento typ je totiž lehký a navíc dobře využitelný nejenom v městském prostředí, ale také v různém dalším terénu. Golfové kočárky jsou totiž vybaveny předními otočnými kolečky s aretací a bývají obohacené i o tlumiče, které zlepšují možnosti pohybu na všech površích.

Golfové kočárky ocení především rodiče, kteří se svým potomkem hodně cestují a jsou neustále v pohybu. Jste jedním z nich? Tak se podívejte do e-shopu a vyberte si takový, který vám nejvíce sedne.

Napište nám
Kašpárek logo

Získejte 300 Kč slevu

na váš první nákup v eshopu

Přihlaste se k našim akcím a novinkám a dostanete 300 Kč slevu na váš první nákup nad 2000 Kč