Ještě nemáte svoji Srdcovku?
Je to lehké, stačí si jen vybrat.
0
Kašpárek je smutný
Váš košík je prázdný

Kočárky pro dvojčata a více

Zobrazeno 8 produktů
Nafukovací kola:
Hmotnost:
Nastavitelná výška rukojeti:
Polohování zádové opěrky:
Polohování opěrky nohou:

Pokud k tomu máte předpoklady v rodině, tak se může docela snadno stát, že místo jednoho dítěte se vám nakonec narodí dvojčátka. Co teď? Čekají vás dvojnásobné přípravy. Avšak jak si poradíte s kočárkem? V dnešní době už si nemusíte dělat vůbec starosti, protože se nejedná o tak výjimečný jev, který by vám přidělal problémy ve shánění potřebného vybavení.  

V naší nabídce se můžete těšit nejenom na klasické hluboké kočárky, ale také na golfové a sportovní typy. Váš výběr záleží na tom, pro jak staré děti chcete nakoupit a co od kočárku chcete za vlastnosti.

Jestli teprve čekáte na přírůstky do rodiny, tak je nejlepší volbou hluboký kočárek. Zajistí dostatek prostoru pro poklidný spánek vašich dětí. Avšak pokud už máte odrostlejší ratolesti a začínají se vám v kočárku zvedat do sedu, tak je nejvyšší čas na to, abyste jim pořídili golfový typ, který je pro toto období ideální volbou.

A pokud jste často v pohybu a vaše děti už taky, ale nevydrží ještě dlouhé trasy, které potřebujete zvládnout, tak si stačí vybrat některý ze sportovních typů kočárků, které v e-shopu nabízíme. 

Napište nám