Ještě nemáte svoji Srdcovku?
Je to lehké, stačí si jen vybrat.
0
Kašpárek je smutný
Váš košík je prázdný

Nabídka práce

Jsme jedním z největších maloobchodních prodejců dětského a kojeneckého sortimentu v ČR. Na Českém trhu působíme již více než 18 let. Pro naši prodejnu Kašpárek v Praze na Černém Mostě přijmeme do svého týmu vhodné kandidáty na pozici ASISTENT/KA PRODEJE.

Co od Vás očekáváme?

  • komunikativnost a kladný vztah k zákazníkovi
  • zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, nikoliv podmínkou
  • samostatnost, spolehlivost, aktivní pracovní nasazení
  • ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost

Co bude Vaším úkolem?

  • obsluha zákazníků
  • příjem a doplňování zboží
  • práce na pokladně
  • příprava zboží k prodeji a jeho vystavení
  • úklid na prodejně

Co nabízíme?

  • motivační systém odměňování
  • práci na HPP
  • práci v perspektivní a dynamické společnosti
  • jistotu stabilního zaměstnání
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké slevy
  • příplatek za práci o víkendu a státním svátku
  • příplatek za přesčas
  • pravidelná školení
  • pracovní doba v režimu krátký/dlouhý týden

Mzda: 18.000 Kč – 25.000 Kč

Nástup možný IHNED!

 V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis na email: tereza.fryjova@kasparek-baby.cz

Napište nám